Menu
Sepetiniz
Açılışa Özel %20 İndirim. 150 TL Üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Hırdavat ve Yapı Market

Özellikler   Çok hızlı yapışma imkanı sunar. Yüksek tutunma mukavemeti sağlar.  Yüksek viskoziteli formülü sayesinde, akma ya da sıçrama olmadan dikey yüzeylerde kullanılabilir. Aktivatör pürüzlü yüzeylerde bile hızlı yapışmayı tetikler. Uygulama Alanları  Ahşap parçaların mont..
22,68TL
Fındık, ceviz, bisküvi, çikolata gibi farklı ürünleri ufalamak için uygundur. Aynı zamanda üst kısmı saklama kabı olarakta kullanabilirsiniz. Stok durumuna göre karışık renkte Özellikler   Çok hızlı yapışma imkanı sunar. Yüksek tutunma mukavemeti sağlar.  Yüksek viskoziteli formülü sa..
35,88TL
Ürün adı :  Çok Amaçlı Köpük Ürünün markası :  Akfix Ürünün açıklaması :    805 Nem ile genleşip kürleşen, tek komponentli, poliüretan bazlı dolgu ve montaj köpüğüdür. Her bir aerosol teneke, pipet yardımıyla kullanım için tasarlanmıştır...
35,88TL
ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİ İLE ÇALISAN TÜM CİHAZLARDA KULLANILABILEN   USB 2.0 KABLO AVEC AV-W101..
7,08TL
Bağ, bahçe, tarım işletmeleri, budama işlemleri, hasat işlemleri ve hobi amaçlı kullanılabilen Türk teknolojisi ile yüksek kalite çelik malzemelerle üretilmiş bir üründür..
47,88TL
Bay-Tec Ekonomik Poliüretan Köpük Tabancası - 8681128534619   CR-V Çelik Gövde Ekonomik poliüretan köpük tabancası  Kontrol edilebilir köpük akışıyla, temiz ve hassas çalışma  Spreyleme, boşluk dolgusu işlemleri hassas ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Baytaş ..
54,90TL
Çap : 13 mm Metal Mandren Sağa - Sola Dönerli Manuel Devir Ayarlı Makine Sargılı Bakır Bobinaj Darbeli ve Darbesiz Hız Sabitleyici..
109,90TL
Su Geçirmez Domuz Savar Lamba Bigem Bm-028 Fotoselli (Sensörlü) su geçirmez özelliğe sahiptir. Kolaylıkla tarlanıza bahçenize toprağa monte edebilirsiniz. 2 Adet pille 400 saat aydınlatma imkanı sunar. Ürün Özellikleri: Balık tutarken balık çağırmak için kullanılabilir. Bir ledin ömrü 10..
24,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 127 (11 Sayfa)