Menu
Sepetiniz
Açılışa Özel %20 İndirim. 150 TL Üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Kutu Oyunları

Anlat Bakalım oyunu 2 veya daha fazla kişi ile oynanır.  Oyuna ilk başlayacak olan kişi bir kart çeker.  30 saniyelik süreyi başlatır. Yasaklı kelimeleri kullanmadan kelimeyi anlatmaya çalışır.  30 saniye sonunda diğer kişiye geçer.   Oyun aynı şekilde ilerler.  10..
18,66TL
Yeni kutu oyunu Arkadaşım Eşek ile büyük küçük herkes çok eğlenecek. Bu oyunda amaç “eşek olmamak!” Oyun başladığında heyecan dolu bir kart değiştirme başlıyor. Aynı 4 kartı elinizde topladığınızda “eşek!” diye bağırın ve ortadaki havuçlardan birini kapın! Eğer havucu kapamayan oyuncu olursanız eşek..
84,59TL
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : 1 adet çalışma DVD'si, 1 orta boy biz, 1 Ebru Fırçası, 1 Lt. Ebru Kitresi, 23x33 Ebru Teknesi, 6 renk 30 ml, Damlalıklı Ebru Boyası, 10 Adet A4   Kağıt Ebru Sanatı, Osmanlı İmparatorluğu zamanında kitap kapakları ve iç kısmını süslemek amacıyla doğmuş süsleme..
96,42TL
Gülme Bakalım Çocukların düşünme becerilerini ve iletişim güçlerini geliştiren bu oyun, onlar için çok faydalı olmasının yanı sıra, grup çalışması bilincini çocuklara aşılar. Çocukların mizah anlayışının gelişmesine katkı sağlar. Nasıl Oynanır? 2 veya daha fazla kişiyle oynanır. Kişi sayısına göre g..
18,66TL
Gelmiş geçmiş en başarılı askeri strateji temalı kutu oyunlarından biri olarak kabul edilen Risk, minyatür bir orduyu komuta ederek dünyanın hakimi olmaya olanak tanıyor. Oyuncular ordularının başına geçiyor ve diğer oyuncuların ordularını bozguna uğratarak en iyi kumandan olmak için rekabet ed..
372,99TL
GraviTrax Başlangıç ​​Seti, kendi benzersiz yollarınızı oluşturmaya başlayın ve misketler yuvarlanmaya başlasın!   Bu GraviTrax etkileşimli palet sistemi ile, metal bilyeleri yuvarlamak, yerçekimi gücünü ve fizik yasalarını keşfetmek ve deneyimlemek için bir palet inşa edebilirsiniz.   ..
460,68TL
Bilyeni halkaya gönder! Döngü ile dünyayı baş aşağı döndürebilirsin.   Daha fazla aksiyon ve heyecan için Döngü’yü GraviTrax Başlangıç ​​Setinle birleştir. Bilyenin döngüyü tamamlayabilmesi için ne kadar hıza ihtiyacı var?   Çocukların; odaklanma, planlama, mantık yürütme, problem çözm..
107,97TL
Bilyeni tüm engellerin üzerinden uçurabilirsin!   Yerçekimi olmayan bir mancınık ile inanılmaz bir deneyim yaşa!   Daha fazla aksiyon ve heyecan için Mancınık'ı GraviTrax Başlangıç ​​Setinle birleştir.   Mancınıkla ne kadar yükseğe uçabilirsin?   Çocukların; odaklanma, pl..
107,97TL
Manyetik kuvvet kullanarak hızını daha da hızlandır!   Bilyelerini Manyetik Fırlatıcıyı kullanarak hızlandırılıp yükseklere çıkartabilirsin.   Daha fazla aksiyon ve heyecan için Manyetik Fırlatıcıyı GraviTrax Başlangıç Setinle birleştir.   Manyetik Fırlatıcı ile bilyenizi ne kad..
107,97TL
Dünyanın en sevilen genel kültür oyunu Trivial Pursuit, 2000’ler versiyonuyla 2000’li yılların eğlenceli ve sıra dışı bilgilerini bir araya getiriyor! Bu yeni modern versiyonda 6 farklı kategori, 300 konu başlığı ve 1800 yeni soru var. Oyuncular kartın üzerinde yazan konu başlığına bakarak soruyu ce..
313,16TL
Her evde bulunması gereken, aile bireylerini ve dostları biraraya getiren, boş zamanlarınızı en verimli şekilde geçirmenize yardımcı olan bir oyundur. Evde, piknikte, plajda, çay bahçesinde vb. rahatlıkla oynayabilirsiniz. Kuralları kolay, oynaması zevkli ve akıcıdır. Tabu'nun çocuklara özel ve..
291,08TL
Kalabalık arkadaş ortamlarının vazgeçilmez kutu oyunlarından biri olan Hasbro Tabu, pek çok farklı oyun seçeneği ile her anınızı daha dolu ve keyifli yaşamanız için özel olarak tasarlandı. Siz de arkadaşlarınızı toplayarak zamana ve kelimelere karşı yarışabilir, harika bir vakit ..
236,46TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 96 (8 Sayfa)